Frokostmøte: Hvor mye er design verdt?
Design er ikke bare logo og farger. Design er grunnen til at folk velger deg og ditt produkt. Vi drikker morgenkaffen på MS Brisen og spør: Kan design hjelpe bedrifter å tjene de virkelig store pengene?
- Hvor
Arrangementet er utsatt til våren
- Dato
- 8. januar 2026
- Tid
- Kl. 8:30 - 9:30
OBS: Vi må dessverre utsette arrangementet grunnet tekniske utfordringer. Vi kommer snart tilbake med ny dato. Meld deg på vårt nyhetsbrev for å få informasjon om ny dato og påmelding.
Brim Explorer, DOGA og Corporate Communications (CC) inviterer til frokostmøte for ledere, gründere og beslutningstakere som vil tjene mer penger på å ta i bruk design.
De selskapene som lykkes best, starter med designet og har det med i kjernen av sin forretning fra start. Før produktet er ferdig, før tjenesten lanseres og før de tyngste investeringene tas. Resultatet er mye høyere markedstreff, lavere risiko og sterkere konkurransekraft.
Denne morgenen demonstrerer og diskuterer vi hvordan design skaper verdi på tvers av produkter, tjenester og destinasjoner.
Vi spør:
- Hvordan tjener man penger på design?
- Hvorfor investerer Finland tungt i design, mens Norge fortsatt famler?
- Og hva koster det egentlig å la være å satse?
Dette er et frokostmøte for deg med som ønsker å forstå hvordan design kan flyttes fra kostnad til investering, fra pynt til posisjon, fra form til forretning.
Har du spørsmål?
Ta kontakt på telefon eller e-post.