Frokostmøte: Hvor mye er design verdt?
Brim Explorer, DOGA og Corporate Communications (CC) inviterer til frokostmøte for ledere, gründere og beslutningstakere som vil tjene mer penger ved å ta i bruk design. Arrangementet er fulltegnet, men du kan sette deg på venteliste, eller følge med på streaming.
- Adresse
- På båten MS Brisen – Rådhuskaia, Oslo
- Dato
- Tid
- 08.30–09.30
Se arrangementet direkte her
Om frokostmøtet
Design er ikke bare logo og farger. Design er grunnen til at folk velger deg og ditt produkt. Vi drikker morgenkaffen på MS Brisen og spør: Kan design hjelpe bedrifter å tjene de virkelig store pengene?
De selskapene som lykkes best, starter med designet og har det med i kjernen av sin forretning fra start. Før produktet er ferdig, før tjenesten lanseres og før de tyngste investeringene tas. Resultatet er mye høyere markedstreff, lavere risiko og sterkere konkurransekraft.
Denne morgenen demonstrerer og diskuterer vi hvordan design skaper verdi på tvers av produkter, tjenester og destinasjoner.
Vi spør:
- Hvordan tjener man penger på design?
- Hvorfor investerer Finland tungt i design, mens Norge fortsatt famler?
- Og hva koster det egentlig å la være å satse?
Du møter:
- Espen Larsen-Hakkebo, Brim Explorer
- Anne Bull, DOGA
- Didrik Dege Dimmen, Auk
- Marie Mostad, leder av Startuplab
- Anniken Fjeldberg, Sprint Consulting
- Paul Chaffey, Halogen
- Niklas Mortensen, Designit
- Kari Sirnes, ex. Loius Vuitton og Dior i Norge
- Magnus Nystrand, Corporate Communications
Dette er et frokostmøte for deg som ønsker å forstå hvordan design kan flyttes fra kostnad til investering, fra pynt til posisjon, fra form til forretning.
Frokost serveres fra kl 08.00.
Arrangementet kan streames fra denne siden ved å følge lenken under.
Se arrangementet direkte her
Har du spørsmål?
Ta kontakt på telefon eller e-post
Martin Henriksen
Leder
Kommunikasjon
(+47) 918 21 908 mh@doga.no