Hopp til hovedinnhold

Hovedmeny og hjelpeverktøy

Design og arkitektur Norge

Tidligere arrangementer

Om utstillingen

DOGA-merket nykommer er en årlig konkurranse som arrangeres av Design og arkitektur Norge, DOGA. Gjennom konkurransen ønsker DOGA å synliggjøre og løfte frem studenter og nyetablerte innenfor design- og arkitekturfeltene. Konkurransen het tidligere Unge talenter. Les mer om konkurransen og årets vinnere her.

Ustillingen står frem til 18. desember og er åpen på hverdager mellom kl. 10.00 og 16.00. Ta kontakt med Caroline Olsson hvis du ønsker å gjøre en avtale utenom dette.

Utstillingen er designet av Carl-Andreas Berg Aspelund. Han har nettopp flyttet tilbake til Oslo etter å ha fullført en mastergrad i interiørarkitektur ved Royal College of Art i London. Fra før har han en bachelorgrad i Retail Design fra Westerdals Oslo School of Arts, Communication and Technology. Carl-Andreas har tidligere gjort utstillinger i London i samarbeid med Hunting & Narud. Nå jobber han i Snøhetta.

Utstillingen er åpen for alle og det er gratis inngang.